Te butelki wina są do czytania

1_librottiglia_compo_a_01

Wszyscy wiemy, że czasem jedyne, na co się ma ochotę, to wieczór spędzony w ciszy, z kieliszkiem wina w ręku. Teraz możesz łatwiej połączyć tę przyjemność z czytaniem, ponieważ firma Reverse Innovations podjęła współpracę z winnicą Matteo Correggia. Wspólnie stworzyli linię win o nazwie Librottiglia. Te butelki są wyjątkowe. Ich etykieta ma na sobie krótkie opowiadanie, przeznaczone do czytania w trakcie picia.
Każde opowiadanie zostało napisane specjalnie, aby czas na jego przeczytanie był taki, jaki jest potrzebny do wypicia pół butelki wina, czyli około dwóch i pół kieliszka.
Te historie są napisane przez trzech autorów, a ich tematyka i style najwyraźniej zostały dobrane tak, aby idealnie pasować do danego wina. Dzięki temu otrzymujemy kompletne doświadczenie konsumpcji wina.
Jedynym minusem jest to, że opisywane butelki są obecnie dostępne tylko w języku włoskim, więc musisz być biegły w tym języku, aby naprawdę cieszyć się pełnią wrażeń. Myślisz o nauce włoskiego? Jest tak dobry powód, jak każdy inny.