TOP 5 niesamowitych faktów i tajemnic o pokemon GO

fire-pokemon-800x400
Oto kilka zabawnych faktów o pokemon go

1 Ukryty Easter Egg w Pokemon Go
Niektórzy gracze znaleźli w kodzie źródłowym gry wskazówki, że Legendarne Pokemony także można złapać

2 Kody i narzędzia do pokemon GO
Istnieją już aplikacje i oprogramowanie, które pomaga precyzyjnie zlokalizować wszystkie pokemony na świecie w czasie rzeczywistym. Istnieją także narzędzia, które pomagają użytkownikowi efektywniej trenować pokemony

3 Firmy z realnego świata także wchodzą do gry
Właściciele firm ogłosili aktywację własnych gier, gdzie przynęty zlokalizowane są w ich własnych placówkach, obserwując, jak pojawiają się pokemonowi gracze. Korzystanie z przynęt okazało się dawać podwójne korzyści, dla tych szczęśliwych firm, które posiadają już przypisany pokestop lub trenera, czy nawet po prostu są zlokalizowane w pobliżu tych miejsc.


4 miliony młodych Amerykanów w końcu nauczy się systemu metrycznego
Pokemon Go zmusza Cię do myślenia w kilometrach zamiast milach. Więc jeśli także należałeś do osób myślących, że Amerykanie zawsze będą mierzyć dystans w milach, to Pokemon GO może zmienić ten fakt na dobre.

5 Pojawią się nowe Pokemony
Pojawiły się doniesienia, że twórcy gry w Niantic pracują nad nowymi Pokemonami do gry. Nareszcie. W międzyczasie Niantic potwierdził, że możliwość handlu z pewnością nadejdzie w przyszłej aktualizacji, aby zachować pierwotną istotę Pokemonów z naszego dzieciństwa.