Czy chiromancja może Ci pomóc?

images-1-1

Chiromancja znana jest od tysięcy lat i pozostaje popularna do dziś. Nieważne skąd pochodzisz, każdy jest co najmniej trochę ciekawy, co mogą o nim powiedzieć ręce.

Oczywiście, najlepszym sposobem na budowanie satysfakcjonującej przyszłości jest podjęcie spójnego, pozytywnego działania każdego dnia. Ale jeśli chcesz zgłębić metafizyczną stronę rzeczy, czytanie z dłoni może być zabawne i przydatne!

Chiromancja jest dość łatwa do nauczenia i podobnie jak przy każdej innej metodzie wróżenia, efekty poprawiają się w miarę ćwiczeń.

Jest również doskonała dla osób nieśmiałych, ponieważ zmusza do interakcji twarzą w twarz z innymi, dając jakiś temat do rozmowy.

 

Poniżej znajdziesz niektóre z najczęściej zadawanych pytań podczas sesji chiromancji, jak również bardziej szczegółowe informacje o samym wróżeniu z dłoni! Mam nadzieję, że okażą się pomocne, a po lekturze poczujesz gotowość, aby wypróbować to samemu!

 

Czy w przyszłości wezmę ślub? Stanę się matką/ojcem?

Małżeństwo znamionuje mała linia (lub linie) tuż poniżej podstawy małego palca.

Występowanie kilku jasnych linii w tym obszarze wskazuje na romantyczne związki. Mocne i wyraźne linie w tym obszarze oznaczają małżeństwo.

Im bliżej te linie są do podstawy małego palca, tym później te małżeństwa wydarzą się w życiu.

marry051

Czy szczęście dopisze mi na tyle, aby stać się kiedyś bogatym?

Niektóre znaki i konfiguracje linii są bardzo przydatnymi wskaźnikami Twojej przyszłości finansowej. Linia pieniędzy to jedna z tych linii, które mogą zapowiadać Twoją finansową przyszłość i sposoby, w jakie możesz gromadzić pieniądze.

Linia losu finansowego zaczyna się przy linii głowy, przebiega do palca serdecznego i tym samym przecina linię sławy. Posiadanie tego rodzaju linii pieniędzy oznacza, że sukces finansowy zostanie uzyskany dzięki szczęściu i niespodziance.

 

Jak będzie wyglądać mój los?

Istnieją pewne linie na dłoniach i wzgórkach, które uczynią każdego szczęściarzem, jeśli chodzi o sprawy finansowe.

Sprawią, że dana osoba będzie bogata, nawet jeśli urodziła się w biedzie. Słońce, Wenus i Jowisz są dobrymi wzgórkami na Twojej dłoni. Regiony poniżej palców powinny być szerokie i wypukłe. Słońce reprezentuje sukces we wszystkich sprawach. Venus przynosi luksusowe życie, a Jupiter oferuje cechy przywódcze.

images-2-1