7 oznak zakochania

facebook-knows-when-youre-going-to-fall-in-love-1

Jedyną rzeczą lepszą niż bycie zakochanym jest samo zakochiwanie się. Wszystko wydaje się takie nowe, nie jesteś pewien, czy to już naprawdę miłość, i czekasz, kto z Was jako pierwszy powie to na głos. To najlepsze chwile, więc należy rozkoszować się każdą niesamowicie słodką minutą.

W międzyczasie pokażemy Ci 7 znaków, które mogą potwierdzić, że jesteś już w trakcie zakochiwania się:

  1. Rozmawiacie o rzeczach, które będziecie robić wspólnie, nie zdając sobie sprawy, że rozmawiacie o przyszłości. Nie ma nic dziwnego w rozmowie o tym koncercie, który będzie za trzy miesiące, czy też o wspólnej wycieczce na plażę najbliższego lata, w końcu on będzie wtedy z Tobą.
  2. Chcesz pokazać mu wszystkie swoje ulubione rzeczy. Nie dlatego, że chcesz, aby były to również Jego ulubione rzeczy, ale dlatego, że chcesz, żeby rozumiał Cię lepiej niż ktokolwiek inny.
  3. Jesteś zdolna do małych poświęceń dla niego. Nie porzucisz dla niego swoich codziennych obowiązków, ale jeśli pewnego ranka będzie chory i będzie potrzebował Twojej pomocy, zrezygnujesz z brunchu bez zastanowienia.
  4. Czujesz się bezpieczna, gdy on jest blisko. Trudno opisać to uczucie, ale to naprawdę najlepsza rzecz na świecie. Jakby nic złego nie mogło się wydarzyć.
  5. On jest Twój. Kiedy stanie się coś naprawdę dobrego lub wydarzy się coś bardzo złego, on będzie tym, do kogo udasz się w pierwszej kolejności.
  6. Nawet kiedy wkurza Cię niemiłosiernie, nadal chcesz być blisko niego. “Kocham cię, ale nie podoba mi się to, co teraz robisz”, to coś, co już prawie jesteś gotowa powiedzieć.
  7. Chcesz robić rzeczy, które już robiłaś, żeby on mógł być z Tobą przez cały czas. Czas na podróż powrotną do Wielkiego Kanionu, żebyście mogli się pocałować przy zachodzie słońca, nie przejmując się tym, jak słodko albo jak obleśnie wyglądacie — jesteście zakochani, do cholery! I nie obchodzi Cię, kto o tym wie.