Czy masz Nieznajomego Bliźniaka? Istnieje sposób, aby się dowiedzieć!

Niamh Geaney, 26-letnia mieszkanka Dublina, założyła się z Terence Manzangą i Harrym English’em z Dublin City University o to, kto znajdzie swojego najbardziej podobnego sobowtóra w ciągu 28 dni. Po tym, jak nagłośnili swoją kampanię na Facebooku, Twitterze i Instagramie, zaczęli otrzymywać zdjęcia z całego świata.
Zaledwie po dwóch tygodniach Niamh znalazła swoje pierwsze potencjalne dopasowanie – Karen Branigan, która, o dziwo, mieszka zaledwie godzinę drogi od niej. Niamh napisała na Facebooku: „Znalazłam Karen dzięki sile mediów społecznościowych i w ten weekend spotkałyśmy się w prawdziwym życiu!”
Zespół został zainspirowany przez dziennikarkę Sophie Robehmed, która w 2011 roku zafascynowała się ideą, że może istnieć ktoś, kto wygląda dokładnie tak jak ona. Sophie znalazła swojego bliźniaka- sobowtóra w Birmingham.
Trio również postanowiło spróbować pomóc wszystkim chętnym w znalezieniu swojego sobowtóra i zostali zasypani przez ludzi szukających swoich Nieznajomych Bliźniaków. Oglądaj moment spotkania Niamh i Karen.